Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Trening EMS łódź – MartaDeredas.pl – Trener personalny, trening EMS łódź, złotno, rąbień, teofilów

Twój trening personalny na miarę XXI wieku.

Trening EMS polega na stymulacji mięśni głębokich impulsem elektrycznym stałym lub zmiennym o różnej częstotliwości. Podczas jednej sesji treningowej stymulowane są różne grupy mięśniowe jednocześnie, co umożliwia osiąganie pożądanych efektów w możliwie najkrótszym czasie.

Trening EMS od lat z powodzeniem stosuje się w sporcie i fizjoterapii.

ZALETY TRENINGU EMS

Poświęcasz minimum czasu osiągają maksimum efektów. Trening trwa ok. 20-30 minut.

SPALANIE KALORII

Szybciej niż kiedykolwiek spalasz kalorie, dzięki czemu szybciej wymodelujesz i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.

POPRAWA KONDYCJI

Według niemieckich badań już po 4 sesjach treningowych siła maksymalna ćwiczących wzrosła o ok. 20% a ich moc aż o 30%.

REDUKCJA CELLULITU

Jędrna i gładka skóra bez zbędnej „skórki pomarańczowej”. Brzmi dobrze, prawda ;-)?

ZDROWIE

Łagodzenie bólów pleców, powrót do formy po kontuzji, lepszy metabolizm.

SZYBSZE EFEKTY

Już po 4-6 sesjach treningowych zauważysz pierwsze efekty.

CZĘSTOTLIWOŚĆ TRENINGU

Już nie musisz odwiedzać fitness klubu 5 razy w tygodniu, z nami wystarczą 2 sesje na tydzień aby osiągną wspaniałe efekty.

marta deredas fit oclock studio

TRENING EMS ŁÓDŹ

Trening opierający się na elektrostymulacji mięśni (ang. Electrical Muscle Stimulation) to niezwykle szybko rozwijająca się metoda ćwiczeń, która kompleksowo rozwija cały układ mięśniowy człowieka. Jest doskonałą alternatywą dla siłowni i treningów outdoor, umożliwiającą poprawę całej sylwetki przy maksymalnej oszczędności czasu. Od kilku lat metoda EMS znajduje zastosowanie i przynosi znakomite efekty w fitnessie i fizjoterapii oraz medycynie estetycznej.

ELEKTROSTYMULACJA

Innowacyjny trening EMS to elektrostymulacja mięśni za pomocą impulsów elektrycznych. Podczas jednej sesji treningowej ćwiczymy 90% naszych mięśni.

KONTROLA WAGI

Elektrostymulacja przyspiesza Twój metabolizm i redukuje tkankę tłuszczową, dzięki czemu jesteś w stanie łatwiej kontrolować wagę ciała. Trener personalny odpowiednio skalibruje urządzenie aby szybciej osiągnąć założony cel.

PRZYŚPIESZ EFEKTY

Efekty są widoczne już po 4-6 sesjach treningowych. Elektrostymulacja pozwala osiągnąć rezultaty o wiele szybciej niż tradycyjna siłownia.

ŁAGODZENIE BÓLU

Trening EMS w skuteczny sposób wzmacnia rzadko ćwiczone mięśnie głębokie, które są odpowiedzialne za silne, zdrowe plecy i mocny brzuch. Trener personalny ułoży taki plan ćwiczeń, aby w sposób bezpieczny wzmocnić cały gorset mięśniowy.

TRENING PERSONALNY

Twój trener personalny dostosuje intensywność treningu EMS do Twoich potrzeb. Rozumiemy, że każdy ma inne oczekiwania i predyspozycje,  dlatego indywidualny tok ćwiczeń to najlepszy sposób na osiągnięcie celu.

OCHRONA STAWÓW

Podczas treningu EMS nie występują przeciążenia działające na stawy. Zapraszamy więc także osoby starsze i po kontuzjach. Trening EMS jest wskazany zarówno dla osób aktywnych, jak i tych, które mają słabszą kondycje.

POPRAWA KONDYCJI

Według niemieckich badań, już po 4-6 sesjach treningowych siła maksymalna ćwiczących wzrosła o ok. 20% a ich moc aż o 30%.

REHABILITACJA

Trening EMS pomaga w szybszym powrocie do pełnej sprawności po kontuzji. Trener personalny doradzi jak najskuteczniej odzyskać formę. Opracuje indywidualny plan treningowy, dopasowany do stanu zdrowia.